Wpis pierwszy – dzień dobry bardzo ;)

Wypadałoby się przywitać, tak więc dzień dobry! Na co dzień interesuję się psychologią, a ten blog powstał jako pewien sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. No, lubię też pisać – znajomi już dawno mają swoje blogi w związku z czym i ja postanowiłem spróbować swoich sił w blogosferze.

Psychoterapia, to temat rzeka i na pewno można o niej pisać godzinami, dniami i nocami. Na tyle na ile wystarczy mi wolnego czasu będę stale uzupełniać bloga o nowe wpisy na ten temat.

psycholog blog
fot. pixabay.com cc0

Nie jestem ekspertem, nie pracuję też jako psycholog jednak moje zainteresowanie tą tematyką jest spore. Lubię czytać książki i analizować zachowania i relacje między ludzkie. No, można powiedzieć, że trochę psychologii liznąłem na studiach. Była to psychologia rekalmy 😉

Sam u psycholog byłem parę razy i serdecznie polecam ten rodzaj terapii w trudniejszych chwilach. Nie ma co czekać i przytłaczać się problemami – czasem po prostu nie warto tłumić je w sobie. Psycholog, szczególnie ten dobry raz dwa pomoże uporać się nam ze słabościami.

Pozdrawiam i do przeczytania.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s